| Cata_Catalin_1994 a întrebat:

Salut am un Samsung s5320 si in fiecare noapte imi suna o alarma si imi scrie "bzo nevh skapza" cum o dezactivez...

3 răspunsuri:
| AlecsLexx a răspuns:

Intri din meniu pe un ceas numit 'Ceas' si acolo ai alarmele.

| KoRoGirl a răspuns:

Pai intri in menu si apoi acolo la alarma(unde arata ceasul).Si vezi ca trebuie sa iti apara alarma.Si scrie asa:numele alarmei, ora la care e setata sa sune si mai sunt doua butoane:primul pornit si al doilea oprit.Si dai pe oprit.

| Cata_Catalin_1994 explică:

Acolo frate nu e nici o alarma ...scrie atinge pentru a creea