| fabian12345326 a întrebat:

Salut am un Samsung s7 edge si am probleme cu camera imi scrie,, nu puteti utuliza simultan mai multe apilicatiicare utilizeaza camera foto, camera se va inchide" asta imi scrie desi eu nu am mai multe aplicatii care utilizeaza camera simultan
Vreo rezolvare?

4 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Ce aplicatii care interactioneaza cu camera ai?

| Wr3nch a răspuns:

Inseamna ca ai o eroare de sistem. Fa un backup la date cu cablul usb si Samsung Smart Switch si reseteazal la setarile din fabrica. Ar trebui sa isi revina dupa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba da. Exista alta aplicație care are permisiunea de a accesa camera foto. Verifica aplicațiile și permisiunile.