| gamanu123 a întrebat:

Salut am un sciphone F8 dar nu merge touch screenul dar restul butoanelor merg perfect...cred ca este de la soft? se poate resofta intr-un service? stima

4 răspunsuri:
| Gabryel32 a răspuns:

Daca nu merge touch-screenul poate fi de la soft, sau poate fi(cel mai probabil) de la el.Trebuie schimbat display-ul. Oricum ti-as recomanda sa mergi la un service si ei iti vor spune ce problema ai.Da, se poate repune softul intr-un service.
O zi buna!

| selfie a răspuns:

Pai asa l-ai cumparat? Nu mergea touch screenul de cand l-ai cumparat? Se poate duce la service dar iti ia mult. Parca 80 de lei.

| gamanu123 explică:

Ok deci inteleg ca se poate repara...ms mult

| gamanu123 explică:

Dar se poate baga soft pentru telefonul asta?