| anonim_4396 a întrebat:

Am un set de casti ACME stereo care de la o vreme merge doar pe casca stanga.Ma poate ajuta cineva?

Răspuns Câştigător
| halogen001 a răspuns:

Daca sunt casti cu fir, cel mai probabil s-a rupt un fir. Depinde de modelul castilor daca se pot repara mai usor sau mai greu. Trebuie schimbat firul si uneori e greu sau imposibil in cazul in care castile sunt lipite, nu au suruburi si nu se pot desface.

Daca nu sunt scumpe, trebuie inlocuite, altfel trebuie duse la un atelier de reparatii.

3 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Ce sa-ti facem noi, sa-ti reparam casca?

| saftaiiustin a răspuns:

AM ACEEASI PROBLEMA
eu le-am dus la un centru unde repara si mi le-a facut
a desfacut-o si nu stiu ce a facut acolo

| IvanAdrian1999 a răspuns:

Probabil s-a ars de la volumul ridicat sau de la melodiile cu bas puternic