| Valentina_Gabriela_1997 a întrebat:

Salut, am un sistem vortex 5+1 V3187 si nu mai am telecomanda la el, nu merge pornit fara telecomanda..nu are niciun buton nimic. Aveti idee cum il pot porni? Ce modificari sa ii fac?

3 răspunsuri:
| 1Q a răspuns:

Trebuie sa cumperi alta telecomanda, gasesti in magazinele gen altex, flanco, chiar si in Metro si Selgros, sau daca ai un telefon gen s6 care sa aiba telecomanda pe el poti sa incerci cu ala

| Valentina_Gabriela_1997 explică (pentru 1Q):

Am s5 si are telecomanda dar n are firma vortex. O sa ma duc prin magazine ppate gasesc ceva

| 1Q a răspuns (pentru Valentina_Gabriela_1997):

Da, eu zic sa cauti alta telecomanda, poti sa cauti si pe internet sa cumperi.