| Antonioesmek12 a întrebat:

Salut, am un smart TV LG 2019 luat anul acesta la început. Nu l-am folosit, a stat în cutie cam 5 luni. L-am montat și peste 2 zile vad ca s-a deconectat netul. Dau sa conectez și nu merge adică sta sa se încarce și nu de termina încărcarea. Îl scot din priza și merge. Ma puteți ajuta va rog?

3 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Si in timpul ala, netul merge pe alte dispozitive? Si TV-ul l-ai scos din priza sau routerul?

| Antonioesmek12 explică (pentru DoarBogdan):

Da, merge netul. TV ul îl scot din priza

| DoarBogdan a răspuns (pentru Antonioesmek12):

Hmm. Poate nu prinde bine semnal de acolo. Altfel nu a avea ce sa aiba, doar probleme hardware. Daca faci hotspot de pe telefon si il lasi fix langa TV (pentru o putere mai mare), se mai deconecteaza?