| BigLike a întrebat:

Salut am un smart wach Evolio X Wach Aero, si azi l-am conectat la pc prin cablu usb (voiam sa il incarc dar nu gaseam adaptorul) si dupa din pc am putut sa intru in memoria lui (ca la un stick mi-a aparut o partitie noua (cea a ceasului) si acum banuiesc ca pot pune pe el ce vreau) intreabarea mea este : exista aplicatii pentru el? daca da unde le gasesc si cum le pun pe ceas? m-ar interesa in special aplicatii gen harti, gps, ofer funda

1 răspuns:
| octav005 a răspuns:

Aplicatii le poti descarca dupa google play. direct dupa ceas, conectat la internet.