| anonim_4396 a întrebat:

Am un Sony Ericsson C905 si de fiecare data cand intru pe internet chiar daca sunt conectat la o retea wireless imi face cost suplimentar. Cum ar trebui sa opresc sau sa blochez datele de internet de la orage, am cautat prin meniu sa incerc sa fac asta dar am doar stergere sau editare si inca ceva. Si daca dau stergere nu merge deloc internetul.

Ce sa fac?

2 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Vezi ca ai la setari, de unde alegi si Orange internet in configurare sa zicem(stiu ca am avut si eu). Trebuie sa mergi acolo si sa treci manual pe wifi.

| anonim_4396 explică (pentru sltlp):

Chiar nu gasesc. E imposibil telefonul asta