| LNK a întrebat:

Am un Sony Ericsson w660i si am primit un mesaj de la un numar care l-am sters din agenda mea. Cand intru la mesaje si dau pe mesajul respectiv imi apare "Se descarca mesajul..." iar peste 3 secunde imi apare "Descarcarea nu a reusit. Eroare de comunicatii". Prima data am asteptat, aproximativ 15 minute iar dupa am sters toate mesajele, gandindu-ma ca e prea incarcat, dar tot la fel arata.
Care credeti ca ar fi problema? Daca mai are cineva telefon la fel, v-a mai aparut eroarea?
Multumesc.

1 răspuns:
| NoLoveNoStress a răspuns:

Cred ca ai o defectiune la telefon! Incearca sa umbli la "Setari mesaje"!