| MariusvT a întrebat:

Salut, am un stick care nu merge, pc/laptop/orice, il bag in USB si se aude acel sunet ( si la bagat si scoatere ), insa nu imi apare partitia, nu imi apare nimic, poate s-a rupt ceva in el?!

2 răspunsuri:
| ZAsiral a răspuns:

Daca l-ai bagat doar intr un singur aparat si nu iti merge poate nu iti mai citeste laptopul/pc ul usb ul respectiv, in schimb, daca ai incercat usb ul in mai multe aparate si nu iti merge este din cauza usb ului si poti sa il arunci sad

| Paval_Cornel_1994 a răspuns:

Posibil sa se fi rupt ceva in el, dar nu prea cred asta. Poate s-a ars.