| McCrush a întrebat:

Am un stick USB de 16 GB pe care incerc sa il formatez in NTFS si nu merge...imi da o eroare din windows cum ca nu poate sa duca formatarea la bun sfarsit. Ce este de facut?

3 răspunsuri:
| McCrush explică:

Pe fat32 merge, dar nu pot baga filme sau alte fisiere mai mari...nu stiu ce firma e pentru ca s-a sters.

| Eduarrdinno a răspuns:

Incearca in fat32. daca nu merge inseamna ca s-a ars controlerul de memorie al stick-ului. Asa se intampla la un stick ieftin. Asa am patit si eu cu un Toshiba de 8 gb.
Al tau ce firma e?

| StefanPrintzy a răspuns:

Salut,incearca sa formatezi din nou sau pe alt pc.