| Eternal a întrebat:

Salut.Am un telefon Alcatel 3041D.Si vreau sa instalez niste aplicatii pe el.Am intrat in google play, mi-am ales jocul dorit si dau click pe instalati, si imi scrie,, Nu aveți niciun dispozitiv" dar eu aveam adaptorul de fir bagat in calculator.Asa am incerc si pe mobogine si scrie ca n-am niciun dispozitiv bagat.Mobilul meu e unul nou si inca n-am pus aplicatii pe el.Dau funda aluia care ma ajuta

1 răspuns:
| darrio2007 a răspuns:

Trebuie,mai intai, sa scrii acolo ce dispozitiv(telefon)ai.In felul asta te si anunta daca aplicatia respectiva este compatibila cu telefonul tau.