| SnYcK3rS a întrebat:

Am un telefon Allview A5 Quad si azi eram prin mesagerie. Din greseala am dat pe codificare si s-a blocat conversatia. Daca vreau sa deschid conversatia imi cere o parola. Cand s-a codificat nu mi-a cerut sa introduc nici o parola. Am incercat combinatii gen 1234, 0000, 1122, chiar si codul pin

Care ar putea fi parola?

Funda!

1 răspuns:
| Saitam a răspuns:

Incearca sa pui codul pin al cartelei daca nu merge pune codul puk daca nu merge nici asa dai restartare din fabrica gasesti asta in setarile telefonului!