| danutrobos2 a întrebat:

Salut, am un telefon Allview C6 Duo, si in ultimele 2 zile nu imi porneste Facebook, si nici Instagram, sa nu mai zic ca mi se blocheaza videoclipurile pe YouTube, la fel si muzica, se blocheaza 2-3 sec. I-am dat reset din fabrica, si degeaba, tot la fel face. Stie cineva ce are?

Răspuns Câştigător
| Rommeo a răspuns:

Nu cred ca mai ai ce repara la el daca i-ai dat si resetare si problema tot persista, nu mai ai alta rezolvare. Doar sa-i schimbi softul atat.

4 răspunsuri:
| Clorox a răspuns:

*** Allview! Sunt proaste rau, din toate punctele de vedere, adica un procesor octa de la Allview este mai prost fata de un dual core de la Apple!

| Mordecai91 a răspuns:

E telefon Allview la ce te astepti? Incearca sa il duci la reparat. Daca nu merge nici asa, strange bani pentru altul.

| danutrobos2 explică (pentru Mordecai91):

Nu ca tu esti si prost, eu am intrebat cum pot sa il repar

| Rommeo a răspuns (pentru danutrobos2):

Nu cred ca mai ai ce repara la el daca i-ai dat si resetare si problema tot persista, nu mai ai alta rezolvare. Doar sa-i schimbi softul atat.

| Groparu_Andreea_1998 a răspuns:

Si eu am aceeași problemă...cu facebookul si mesenger