| bogdan12321132231 a întrebat:

Salut, am un telefon Allview p5 quad si as vrea sa-i pun cyanogenmod.
Am gasit cyanogenmod pentru xolo q800 care are aceelasi chipset pe placa de baza, la procesor si la placa grafica, acelasi display, doar ca difera frecventa placii video din cauza ca al meu e mt 6589 fata de mt 6589m si placa grafica merge pe 286mz fata de 156 si poate filmeaza al meu in 1080p pecand alalalt in 720p.
Ce parere aveti, pot sa ma trezesc cu telefonul brickuit?
Ce alte solutii mai aveti? Am incercat mai mlt cm, dar nici unu nu a mers bine.
http://www.gizchina.com/......6589t-soc/

1 răspuns:
| Danielllllll a răspuns:

E bun da