| DarkWoolf a întrebat:

Salut am un telefon cu andorid 5.1 dar nu am magazin play si as vrea sa-l intalez dar nu functioneaza stie cineva cum poate fi instalat?

3 răspunsuri:
| Axelx a răspuns:

Încearcă un reboot la telefon, dar îți sugerez să cauți pe cineva care știe ce face decât să te bagi tu singur acolo sau du-te la magazinul de unde l-ai cumpărat dacă e posibil și roagă-i să te ajute la problemă.

| DarkWoolf explică (pentru Axelx):

Scuze dar acest telefon nu are magazin play implocot si factory reset-ul nu ar ajuta cu nimic dar mersi.