| Ioan_Armand_Anusca_Popa_1995 a întrebat:

Salut.Am un telefon cu android si vreau sa inregistrez ecranul fara o camera de filmat cu o aplicatie cam cum este Debut Vidoe Software pentru PC.Va rog!

4 răspunsuri:
| eucumine010 a răspuns:

Z-ScreenRecorder PRO
Screencast Video Recorder

| Ioan_Armand_Anusca_Popa_1995 explică (pentru eucumine010):

Ambele nu merg deoarece imi spun ca telefonul trebuie sa fie rootat.

| serban1337 a răspuns:

Atunci rooteaza-l...
http://www.youtube.com/watch?v=WEx8GJtCOeE uiat-te la asta...
sau cauta "how to root (numele telefonului tau cu tot cu serie)?"