| Alecsandriii a întrebat:

Salut, am un telefon cu Gorilla glass 4 AMOLED, voiam sa va intreb daca merita o protectie de sticla pe ecranul telefonului sau doar o folie rezistenta? pentru ca telefonul are Gorilla glass 4 si daca ii mai pun si sticla o mai sparge trenu pe aia...O folie pe care eu o indragesc este aceea de la Alien Surface...
Deci, sticla sau Alien Surface?

Răspuns Câştigător
| Johny_George_1997 a răspuns:

Pune-i o folie de sticla.cu toate ca gorilla glass e destul de puternica nu stii niciodata cum ajuta(mia salvat telefonul de 3 ori folia de sticla) deci. mai bine ia o folie de sticla chiar daca e mai scumpa dar mai bine dai 80 lei pe o folie de sticla decat 400 pe un ecran nou. si ca estetic nu te incurca deloc folia de sticla deci ..nu vad dc sa nu ai niste prtectie in plus happy funda?