| Xenoverse1 a întrebat:

Am un telefon este vorba de Samsung A5 2017 si pe acest telefon am instalat jocul iron force si il joc de ceva timp.

Intrebarea mea este dupa ce voi reseta telefonul, voi mai putea recupera contul vechi de pe iron force, a mai incercat cineva asta?

Nu vreau raspunsuri idioate.

5 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"Nu vreau raspunsuri idioate."

da, poți

(spune-mi că nu consideri răspunsul idiot)

| sierra1 a răspuns:

"voi mai putea recupera contul"

nu băga in seamă răspunsurile pe lăngă subiect - DA poți recupera

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Teoretic esti legat cu contul Google, Microsoft, etc. Practic depinde de fiecare. Eu am niste jocuri de pe Microsoft si la schimbarea de la Nokia 5 la Samsung A50 n-am mai recuperat punctele avute anterior.

| Wr3nch a răspuns:

Teoretic daca esti legat cu contul Google sau unul de social media le recuperezi automat daca intri cu acelasi cont.

| morfeo a răspuns:

Doar daca este conectat cu contul de google, acolo ti se salveaza progresul.