| Luigy a întrebat:

Salut, am un telefon GT-E2120 si vreau sa il resoftez! De ce? - Pentru ca telefonul cand ii dau sa se aprinda, se aprinde, arata seria telefonului GT-E2120 pe mijlocul ecranului, si jos scrie SAMSUNG, si se "RESTARTEAZA", adica se stinge si la mai putin de o secunda se aprinde si tot asa! DAU FUNDITA! VA ROG AJUTATI-MA.

8 răspunsuri:
| florinz a răspuns:

Cum ai reusit sa-l resoftezi? Cu ce program?

| Luigy explică:

Ucabebelusha tu nu ai treaba?

| Luigy explică:

Offf,daca vrei da-mi id tau de mess.

| cioata a răspuns (pentru Luigy):

Cioata_3sep

| ucabebelusha a răspuns:

Cred ca e defect din magazin:]]

| cioata a răspuns:

Si eu am un telefon ca si tine care aceiasi problema o am si eu.dar pana in final nai gasit o rezolvare. daca ai gasit te rog ajuta-ma si pe mine caci poate te rezolv si eu cu alte modele de telefoane

| Luigy explică (pentru cioata):

Eu am rezolvat partial cu o resoftare da nu merge telefonul mai mult de 10 zile!

| cioata a răspuns (pentru Luigy):

Pai si cum ai reusit sal resoftezi nu-mi dai si mie detaliile ce trebuie facut