| anonim_4396 a întrebat:

Salut am un telefon HP ipaq si cand il pun la incarcat nu se aprinde becul verde ci se aprinde becul rosu si nu se aprinde stie cineva ce are?

3 răspunsuri:
| domandaniel a răspuns:

Logic e: Se aprinde becul verde când se încarcă, roșu înseamnă că încă încarcă și nu trebuie scos de la încărcat!

E logic happy

| petrudavid a răspuns (pentru domandaniel):

Prietene stiu ca e logic dar sta telefonul 1 ora in priza cu becul rosu dar nimic nu se aprinde etc.

| domandaniel a răspuns (pentru petrudavid):

Tu vrei ca într-o oră să se încarce un telefon? Al meu e un smartphone și dureaza 2 ore jumătate-3 ore să se încarce!