| VirtualKnight a întrebat:

Salut, am un telefon Htc 8125 cumparat de pe internet, dar acum nu mai stiu cat timp cand l-am pus la incarcat si nu a mers, nu se incarca si era blocat pe imaginea aceea cand il aprind si nu se mai incarca, de ce?

Răspuns Câştigător
| Skrillex18 a răspuns:

Poi mi s-a intamplat si mie asa ceva dar era din cauza bateriei de aia nu se incarca acum am achimbat bateria si merge ori o fi din cauza incarcatorului. Mie mi s-a intamplat sa nu-mi mai meraga bateria si atunci "se incarca in maxim 10 min"dar nu ma tine decat 2-3 min chiar si daca il tineam cu saptamanile.Nu-mi mergea nici daca vroiam sa trimit sau sa primesc vreo melodia sau vreun alt fisier, imi zicea ca am memorie insuficienta dar eu aveam mai mult de 900 de MB! big grin sper ca te-am putut ajuta! tongue

| VirtualKnight explică (pentru Skrillex18):

Da, si eu cred ca eu de la baterie, si inainte sa nu mai mearga nici nu mai citea cardul de memorie, mersi mult de ajutor.

1 răspuns: