| NevastuicAaA a întrebat:

Salut.Am un telefon Lg GT350 si nu imi mai merge facebook, youtube si Opera Mini.
Ce as putea sa fac?
La facebook imi spune :S-a atins limita maxima de aplicatii.
La youtube cand vreau sa vad un video:Eroare la conectare.
Si la Opera Mini cand se instaleaza : Imposibil de conectat la internet.Verificati configurarile.
Internetul imi merge. Aplicatiile sunt ale telefonului. Youtube a mers odata si atat, de cand am telefonul.

1 răspuns:
| MrColitza13 a răspuns:

.Încearcă să reconfigurezi setările la internet, punctul de acces... sau să resetezi telefonul, aducînd-ul la setările din fabrică!