| RiasX a întrebat:

Salut, am un telefon mai vechi, Vodafone Smart Prime 7 mai exact si a fost al surorii mele. Dupa ceva timp l-a spart, irelevant cum. Dar, dupa ce am reparat telefonul, a uitat pinul pe care il avea la telefon si i-am dat resetare la valorile din fabrica cu recovery mode, dar dupa asta, cand l-am pornit acesta cerea un cont de google ce a fost adaugat inainte de resetare pe telefon, problema e ca nu mai stie nici ce cont avea pe telefon, avand in vedere ca nu este nici foarte mare (10 ani), vreau doar sa stiu daca ii pot face ceva sau l-am reparat degeaba. Multumesc!

3 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Fara parolele vechi si contul vechi de google nu poti folosii telefonul, decat sa il duci tot la cei caree ti l au reparat sa incerce ei sa i stearga memoria sa il resofteze, dar nu merită reparatia i ti i ei alt telefon. vinde l pe acesta.

| RiasX explică (pentru CristiDinBucuresti):

De fapt am reusit dupa mai multe cautari. Si am cautat in engleza si am dat de acest video https://www.youtube.com/watch?v=yUPtDVkB0js. M-a ajutat sa-l fac :)

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru RiasX):

Super