| AlexCătălin21 a întrebat:

Salut, am un telefon Nokia 2730 Classic, cumparat acum un an si am o problema cu el.De vreo 3-4 luni bluetooth-ul nu mai functioneaza aproape deloc.La scoala cand colegii vor sa imi trimita lucruri, niciodata nu ma depisteaza, chiar daca am pus toate setarile corecte, inclusiv "vizibil tuturor". Nici acasa nu functioneza, astazi mi-am luat un now adaptor bluetooth(Hama) si doar il depisteaza, dar nu reusesta sa trimita nimic(dupa ce dau pe trimite, functioneaza vreo 2 secunde si apoi da eroare cum ca a esuat). Cand dau doar sa se conecteze, iconita de bluetooth de pe telefon se pune in paranteza pentru 2 secunde, apoi paranteza dispare-si apare eroare pe laptop.Cum trebuie sa fac sa functioneze? Multumesc anticipat.

3 răspunsuri:
| robert35 a răspuns:

Du-te an lista si vezi k este plina sterge tot de acolo si ai sa vezi k merge asa am patit si eu

| AlexCătălin21 explică (pentru robert35):

Care lista?

| robert35 a răspuns (pentru AlexCătălin21):

Cand te conectezi cu bluetooth ati apare tl respectiv de la care vrei sa ei ceva ex muzica poze etc cand lista este plina nu mai face conecsiune