| anonim_4396 a întrebat:

am un telefon Nokia N95, si mi-am cumparat un card microSDHC de 8gb. Fisierele le vede de pe el, dar e o problema, nu le incarca in player, daca incarca o parte, tot nu e suficient, nu imi merge sa reglez sonorul si nu mai functioneaza butoanele de muzica. Posibil sa fie din cauza ca procesorul telefonului e prea slab pentru microSDHC? Un amic are 8gb microSD, dar nu am incercat inca, cardul lui. Va rog sa imi spuneti parerile voastre. Ce credeti ca e problema? telefonul sau cardul?

3 răspunsuri:
| Ady00pk a răspuns:

Du-te si incearca cardul amicului tau si vei sti sigurhappy aici putem doar sa speculam.

| Raymond a răspuns:

L-ai formatat intai din telefon?

| BlackHorse a răspuns:

Nu l-am formatat.