| UpSideDownSix a întrebat:

Salut, am un telefon Samsung A10 și recent i-am schimbat display-ul deoarece era spart, telefonul era descărcat complet înainte să îl schimb, de atunci telefonul nu se mai încarcă și tot ce apare e asta: https://imgur.com/a/C8WXYWS
Telefonul nu a prea fost folosit iar nu a mai fost încărcat de mult.

3 răspunsuri:
| anonimg a răspuns:

Singura soluție este să îl duci la service să rezolve și problema aceasta.
Nu recomand telefoanele Samsung pentru că softul lor este instabil. Curentul intrat în telefon este condiționat de stabilitatea softului.

| LasleaIoan1972 a răspuns:

Posibil sa se fi intamplat ceva cand a luat soc de s-a spart ecranu sau o alta varianta ti au pus in service o baterie defecta sau ai un incarcator sau cablu cu probleme

| UpSideDownSix explică (pentru LasleaIoan1972):

Cât timp ecranul era spart telefonul mergea bine, dar se vedeau niște dungi mari negre pe ecran. Ecranul l-a schimbat cineva pe care îl știu și care se pricepe pentru că el a mai făcut dinastia și am încercat cu mai multe încărcătoare.