| SorinelRomeo a întrebat:

Am un telefon Samsung cumparat.acum recent.Am avut cartela de Orange in el. Iar dupa ce am pus alta cartela zicea sa introduc un cod. L-am gresit iar acum.sccrie telefon blocat. ce trebuie sa fac sa il deblochezcrying.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.originals.ro/adidasi-haine-accesorii-ads.php?cid=28996 intra aici si ai sa vezi

| KiTillinA a răspuns:

Poi fiecare cartela are un cod pin si unul puk. Daca ai gresit pinul iti trebuie acel cod puk. Daca acea cartela este pe cosmote e foarte simplu.nu trebuie decat sa suni la un numar, sa scrii nr de telefon si iti vor da puk`ul. sper sa te ajute...