| Xenoverse a întrebat:

Am un telefon Samsung Galaxy A5 2017 si l-am cumparat de black friday si astazi am vazut ca pe bateria telefonului arata ca incarca dar de fapt nu era pus la incarcat, oare s-a defectat bateria sau e normal?, astept raspunsuri.

2 răspunsuri:
| alex495 a răspuns:

E normal sa mai faca si el figuri, dai un restart la telefon, daca la fel face recalibreaza bateria ( consuma total tel ul si dupa il incarci full inchis), daca face la fel du te in garantie

| Ionutghn a răspuns:

Detin acest telefon.Am patit sa arate asta si l-am restartat si a disparut sau mai poate fi de la senzorul de umiditate care s-a activat si nu te lasa sa-l incarci pana ii apare ca e uscat telefonul.