| Razvannn6 a întrebat:

Am un telefon Samsung Galaxy Fit si am patit ceva la el display-ul este pe jumatate alb dar sticla nu este sparta si touch-screen-ul merge perfect.
Ce pot sa fac?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din cate am citit pe Internet, nu se poate rezolva problema decat daca esti inca in garantie sau platesti sa ti-l repare. Problema au avut-o putini, dar toti au fost nevoiti sa se duca la reparatii.

| cozmalau a răspuns:

Du-te la GSM

| Preda_Catalin_1983 a răspuns:

Incearca pe acest Ssite hhtps://schimbamsticla.ro il poti trimite prin curier.