| Ion_Alin_1999 a întrebat:

Salut am un telefon Samsung galaxy j5 (sm-j500FN) si am cartela Vodafone recent schimbata cu una Vodafone 4g, telefonul este pe modul recunoastere 4g insa acest mod nu pare sa mi functioneze, imi puteti spune de la ce poate sa fie problema? Si o rezolvare va rog? Dau funda

2 răspunsuri:
| GalaxyLion a răspuns:

Pentru ca unele telefone se vad special fiind facute pentru 4G. Alt motiv, daca iti activeti datele mobile s-ar putea sa iti apara 4G.

| elenaioana27 a răspuns:

Buna Alin. Si eu am j5 si. nu stiu, reporneste-l, asta e singura varianta la care m-am gandit. Daca ai facut asta sau nu merge nici asa... du-te la cineva care se pricepe sau la cei de la Vodafone. Sigur se rezolva rapid asa.