| Hebi a întrebat:

Salut am un telefon samsung galaxy s la abonament la cosmote si nu imi merge activat netul am vb ca aia de la cosmote si mi.au sp ca sa scriu la nume cosmote internet si la apn broadband si tot nu merge oare este din cauza ca i.am facut upgrade la android, aveam android 2.1 si acum am 2.3 si cand am avut 2.1 a mers netul...ma puteti ajuta dau funda pls...

3 răspunsuri:
| vlad_4846 a răspuns:

Eu stiu ca nu este diponibil 2.3 pentru galaxy s. posibil sa fie o cauza...sa te conectezi pe wireless merge?

aia de la cosmote sunt in plop...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am avut o problema asemanatoare, cu un HTC pe Vodafone. Nu mergea de nici o culoare sa activezi extraoptiunea cu net. Am fost in repetate randuri la Vodafone, si intr.un final, mi s.a activat netul pe cartela bagata in alt telefon, d eniste tipi destul de draguti de acolo. Nu te baga sa rezolvi singur!

| Hebi explică:

Da pe wireless merge