| Heng a întrebat:

Salut

Am un telefon Samsung Galaxy S3 I9300 si dupa ce am actualizat sistemul de operare la Android 4.3, telefonul nu se conecteaza la PC, desi se incarca, nu se poate transfera nimic in PC. Nu-mi apare device not recognized, iar cablul de date este nou.

Astept niste sugestii.

1 răspuns:
| tortor a răspuns:

Verifica ce este bifat in settings-connect to pc-default connection type, bifeaza ce vrei tu. eventual inchide si deschide telefonul, posibil sa-si revina
vezi sa fie bifat si usb debugging