| skary a întrebat:

Salut, am un telefon samsung galaxy si vreau sa il aduc la setarile din fabrica adica sa sterg tot de pe el, poate sa-mi spuna cineva cum fac asta? Multumesc!

Răspuns Câştigător
| andreeadragutza22 a răspuns:

Sunt mai multe feluri intrii la setting si dai la reintializare setari acolo bifezi ceti scrie si pe urma nu ma iai fotografiile iti pune pe ecran cu ma iavut la inceput telefonul cu melodia aia si etc! daca te'am ajutat dai fundita te rooog merzy :X