| Madutzzzu a întrebat:

Am un telefon Samsung i5500 (galaxy 5 ) si mai nou cand intru la Galerie, imi apare o poza cu cineva care nu mai vreau sa il vad in viata mea laughing si e intr.un folder pe nume " Drop Box" cum pot sterge poza ca ma dispera!

2 răspunsuri:
| b06dan1x7 a răspuns:

copiaza toate datele, pozele, filmele, contactele pe un card sau pe ceva si reseteaza telefonul, sterge totul, master reset

| Madutzzzu explică (pentru b06dan1x7):

Am descoperit, era datorita sincronizarii de la gmail :p... mai exact de la picasa.