| Alecs1Assassinu a întrebat:

Am un telefon Samsung S5. De ieri, am intrat pe gmail cu un alt email, si a inceput sa imi tot dea ADS si sa imi deschida internetul de site-uri de adulti. Cum pot rezolva asta? Am luat tot felul de antivirusi de pe google play dar nimic.

Răspuns Câştigător
| bystefu a răspuns:

Incearca sa-l formatezi, sau incearca sa inchizi toate filele deschise in browser. Mai poti sa te uiti la aplicatii sa vezi ce este instalat si ce ruleaza in fundal.N-are nicio legatura cu email-ul.

2 răspunsuri:
| OurNation a răspuns:

Incearca sa faci hard reset, daca este vreun virus, acesta in cel mai rau caz va fi pe sistem, si va fi necesara resoftarea (prin odin3, si descarci softun s5ului in format .tar.md5 sau doar.tar)

| Cata_Catalin_1999_jbKa a răspuns:

Reinstall.