| Cosminovici18 a întrebat:

am un telefon samsung sgh-z240 am internet dar nu stiu cum sa-i pun setarile necesare ca am activat netul gratis timp de 7 zile dar nu stiu cum sa-i pun setarile si pe site orange am incercat dar cand imi dau ei mesaj imi apare configuration dar este gol mesajul si ei zic sa pun pinul 0 pentru a salva setarile dar nu stiu cum? dau funda pentru raspunsurile corecte si serioase!

Răspuns Câştigător
| fanJBfan a răspuns:

Cand primesti mesajul da optiuni si save...winking... fundita?

4 răspunsuri:
| cataalecs96 a răspuns:

Suna la 444 la servici clienti si spune-le despre problema ta sigur ei o sa te ajute

| fanJBfan a răspuns:

Pai salveaza-l asa

| Cosminovici18 explică:

Dar e gol mesajul

| Cosminovici18 explică:

Nu pot sa-l salvez! dc?