| BigLike a întrebat:

Salut am un telefon, Sony Z2 si i-am spart display-ul inca functioneaza telefonul pentru ca se aprinde insa nu vad nimic si nici touch-ul nu merge as vrea sa stiu dca exista vreo cale ca sa imi recuperez pozele de pe el ) nu am de gand sa il repar costa prea mult si imi voi lua altul) precizez ca am incercat sa il conectez la laptop insa dupa ce il conectez ar trebui sa aleg din telefon nu doar sa incarce bateria ci sa fac transfer de fisiere insa nu pot apasa acolo pentru ca nu merge touch-ul am incercat sa vad daca mi-sau salvat pe google drive insa nu am facut copie de rezerva de mult si toate chestiile mai importante nu sunt pe drive. Va rog frumos daca stie cineva un program sau alta metoda prin care as putea descarca pozele de pe telefon pe laptop as fi recunoscator ofer funda!

1 răspuns:
| DannyR0 a răspuns:

Daca ai card de memorie il poti baga in noul tau telefon si astfel nu e nevoie sa le mai descarci nicaieri.