| blintzz a întrebat:

Salut, am un telefon Vodafone, i-am dat resetare din fabrica, iar acum imi cere contul vechi de gmail si nu-l mai stiu, ii pot face ceva sau trebuie dus la un gsm?

2 răspunsuri:
| Vladut123456 a răspuns:

Salut,inainte de a vizita un GSM, incearca acesti pasi:https://www.youtube.com/watch?v=TboC87CQCs0
Daca nu, vei fi nevoit sa mergi la ei, in jur de 50 lei te-ar costa, depinde de fiecare GSM.

| Benea_Alex_1999 a răspuns:

Buna. Am avut aceeași problemă cu un telefon a unui văr de-al meu. E că și o protecție în caz că ți-a fost furat telefonul. I-ai dat restart forță, din butoane fara ai șterge contul din setări(ai acolo în setări "Conturi" și de acolo le elimini). Trebuie dus la un service, e cam 80 de lei un resoft sau ceva de genul.
Sper că te-am ajutatwinking