| GabryeluL a întrebat:

Am un telefonul Samsung grand neo plus I9060I si am probleme cu el..Cand il incarc ajunge pana la 75-85% si se inchide...cand il deschid imi apare ca se incarca desi nu are incarcatorul in el. Aveti idee ce ar putea fi?

3 răspunsuri:
| KanezuY a răspuns:

Schimba bateria.

| Mimo2 a răspuns:

Ori bateria ori softul!
deci ii schimbi bateria!
daca problema nu se rezolva ii dai si un hard reset din butoane ( atentie! dai ii dai hard reset pierzi toate datele iar telefonul va arata ca atunci cand l-ai cumparat )
daca nu merge nici atunci te duci la un service si cei de acolo vor vedea ce e de facut!
funda?

| Beniamin7 a răspuns:

Bateria.