| Edi12679 a întrebat:

Am un televizor Akai Lt-3223ADTC si am cumpărat o telecomandă universală de la HAMA. Si nu știu cum sa conectez telecomanda la televizor. Va rog frumos sa ma ajutati. Mulțumiri anticipate!

1 răspuns:
Bula
| Bula a răspuns:

"Telecomanda universala" NU inseamna ca se potriveste la orice tip/model de televizor, mai ales nu inseamna ca toate functiile se potrivesc cu cel original.
Pentru a putea folosi telecomanda, citeste instructiunile din manualul de utilizare!
In lipsa manualului, intreaba vanzatorul!