| RiasX a întrebat:

Salut, am un televizor Finlux si am o problema cu el. Cand il pornesc apare si dispare imaginea intr-o secunda. (Il folosesc la pc). Daca il conectez la o antena pentru tv am sunet, dar imagine nu, am zis sa-l las deschis pentru ceva timp, poate isi revine, dar nu a facut-o. L-am lasat o perioada scos din priza, dupa a mers iar, dar peste 2 zile iar face la fel. Oare care sa fie problema cu acesta?

2 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Poate fi o problema cu alimentarea iluminarii ecranului sau de soft.

| Wr3nch a răspuns:

Daca ai garantie mergi la magazin sa il trimita in service.