| paunmarianbr a întrebat:

Am un televizor LED cu player USB de filme, si am băgat un film de format mkv pe stick.
Am conectat stick-ul la televizor si surpriză
Filmul mi-l vedea dar subtitrarea nu vroia deloc să o i-a
Subtitrarile le are incluse în film (mkv)

Vă rog sa-mi spune-ți de ce nu imi i-a subtitrarea?

Multumesc mult

Răspuns Câştigător
| pandaru a răspuns:

Redenumeste subtitrarea ca sa aiba aceeasi denumire ca si filmul. daca nu vrea asa deschide subtitrarea cu notepad --->file---+> save as--->la file name scrii demunirea filmului+ extensia sub(exemplu :Ironman.SUB)--->La save as type selectezi ALL FILES --->save.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vreau sa-mi dau si eu cu prerea :auzi cel mai bine e fara TV ca daca stai la un movie apoi zici numa un pic mai stau apoi dupa acel un pic iar zici inca un...si cel mai bine e fara TV si net eu stau ffff rar pe net si sti ce bine e? nici nu-ti inchipui. dupa o zi de statla TV cand iesi afara esti ca un pui plouat crede-ma. deci fara TV