| comadark a întrebat:

Am un televizor Vinchi și efectiv mi-au apărut in partea din stânga a televizorului niste chestii albastre. Si scrie led, hdmi, USB play, pc input, slim panel, dv3t, dv3c si nu le pot scoate efectiv si imi apar peste tot si pe modul televizor si pe modul pc, chiar si cand e no signal televizorul sunt acolo. Si uneori pentru cateva secunde 3-4 dispar si apar iar. Am cautat pe toată telecomanda sa le scot dar nu am găsit nimic. Ce pot sa fac pentru ca este chiar enervant sa fie acolo?

Răspuns Câştigător
| nicu991 a răspuns:

Probabil este vreo setare ceva de genul "mod magazin" si afisează functiile principale. Vezi prin meniu.

| comadark explică (pentru nicu991):

Da... asta era. vazusem eu înainte ceva cu mod magazin sau ceva. mersi mult

| sierra1 a răspuns (pentru comadark):

" comadark:...du te baga ti un morcov undeva ca esti cam arțâgos"