| AlecuAlex a întrebat:

Salut am un tv Samsung conectat la internet si nu stiu cum mi-am conectat telefonul (Samsung j3 ) la el adica doar la ytb sa pot naviga mai usor si cand are el chef se aprinde singur ytb pe televizor cum pot rezolva?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Verifică în contul YT. Cel mai probabil ai adăugat TV-ul în lista de monitoare externe.

| Floryna99 a răspuns:

Același televizor am și eu numai că eu, ca și telefon, am Samsung J7. La setarile televizorului, găsești la "Rețea", mai jos, "Wi-fi direct". Apasă pe ok și vezi dacă ești conectat la telefon. Daca da, dai unde apare numele telefonului tău și apeși pe "deconectare". Vezi daca merge așa... Succes!

| AlecuAlex explică (pentru Floryna99):

O sa incerc mai am si un j7 vreau doar sa stiu cum s-a conectat sa nu o mai faca