| ȚuȚu7373 a întrebat:

Salut, am un TV Samsung (nu ştiu modelul) si vreau să ştiu dacă există vreun update, am văzut că TV-ul în cauză are funcția de upgrate prin canal, dar îmi e "frică" sa selectez opțiunea pentru a nu pierde ordinea canalelor.

7 răspunsuri:
| Edisor27 a răspuns:

Nu are de ce sa iti fie frica

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe bune ca nai de ce, daca asa ami cere televizorul eu ce naiba sa fac asa spune asa fac ca doar e lucrul tau, si la pierderea canalelor se poate pune anapoi de la 1 la 2000 mi, nu e mare inginerie, stai ma fara grija.

| alin6ase6ase a răspuns:

Daca crezi ca o functie a televizorului nu functioneaza optim fara acel update, e bine sa faci, daca nu nu are rost (multe update-uri fac mai mult rau decat bine)

| ȚuȚu7373 explică:

Ştiu că nu e greu de pus canalele la loc, dar îmi e lene happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai fa dracu update-ul, ca poate imbunatateste ceva

| ȚuȚu7373 explică:

Mdaa, am accesat optiunea TV-ul dar nu a gasit nimic, am cautat pe site-ul Samsung am gasit un update dar TV-u' nu-l recunoaste

| dannyel86 a răspuns:

Actualizarile se recomanda numai daca dispozitivul intampina probleme pe care update-ul le poate rezolva. Daca faci asta dintr-un simplu moft, mai bine te gandesti de doua ori. Se poate intampla sa-ti apara probleme sau sa raspunda mai greu la comenzi (si alte asemenea). Lucreaza cu cap, ca sa fie bine!winking