| blagasamuel a întrebat:

Am un video si o subtitrare si vreau sa le lipesc. Adica din 2 fisiere ( film si subtitrare ) sa fie doar unul ( filmul care are subtitrarea bagata in el permanent).
Am incercat programe si nu ma pricep.
Dau fundita raspunuslui care funcutioneaza.

Răspuns Câştigător
| c0l0rFuLLSkY a răspuns:

Downloadeaza BS Player de aici : http://www.bsplayer.org/......-free.html
Dupa care dai filmul sa se deschida cu BS si dai click dreapta -> Incarcare subtitrare -> te duci unde ai salvat subtitrarea in computer si dai dublu click pe ea. :)

Bafta ~

2 răspunsuri:
| Th3eo a răspuns:

Redenumeste subtitrarea cu denumirea filmului. de exemplu filmul se numeste asa: Tinker Bell And The Great Fairy Rescue [2010] 720p asa redenumesti si subtitrareabig grin

| darrio2007 a răspuns:

Subtitrarea si filmul trebuie sa le ai in acelasi folder.