| Ghebaru a întrebat:

Salut, Am un Vodafone 858 smart... ce jocuri credeti ca merge pe el, dar nu cu lag cum merge celelalte sadSau aplicatii.

Răspuns Câştigător
3 răspunsuri:
| GroparuVesel a răspuns:

Stiu eu un joc frumos, care merge pe orice telefon: DEX-ul.Ti-ar folosi foarte mult si te-ar ajuta sa iti imbunatatesti acordul.

| PolBoss a răspuns:

Incearca Angry Birds sau jocuri java.

| NoNameSeba a răspuns:

Hey am si eu accelasi telefon daca vrei jocuri iti sugerez sa intri pe www.waptrick.com (de pe tell daca nai cartele bagate pe wi-fi)
dar iti zic cateva jocuti si aplicati care le-am avut pe tell: Inotia 3 un joc de defensifa, inotia 4 continuarea,talking tom,talking news,piano,Black ops (il gasesti pe waptrick), biliard,slot, blackjack, DotQuest, angry birds space/rio/simple fruit ninja, chalk chaps tini robots (il gasesti la www.mobileheart.ro ) ETC...

Sper ca te-am ajutat.