| dellyt a întrebat:

am un Vodafone msart 2 si i-a picat soft-ul, stiu sa il instalez, dar nu mai are optiunea usb debugging activata, ma puteti ajuta sa activez usb debugging cu vreun program sau ceva?

4 răspunsuri:
| RareşTPUro a răspuns:

Aici www.technofizi.com/how-to-enable-usb-debugging-on-android-devices/ iti zice pas cu pas ce trebuie sa faci ca sa activezi usb debugging.

| dellyt explică (pentru RareşTPUro):

Pai eu nu pot intra in meniul telefonului, sta aprins la imaginea cu android si nu mai trece

| RareşTPUro a răspuns (pentru dellyt):

Poti merge la un GSM sau chiar la un sediu Vodafone sa le explici problema si ti-l vor rezolva ei cel mai probabil.

| Niazi_Abuzar_2002 a răspuns:

Up Election Result Date 2017