| DodeFTW a întrebat:

Salut, am un Vodafone platinum 7 si nu îmi mai merge mufa jack, cand bag căștile se aude un gâjâit si se distorsionează si sunetul. Am încercat cu vreo 3 perechi de caști si nimic. Am șters cu vata si spirt înăuntru si tot nimic. Cineva mi-a spus sa dau revenire la setările din fabrica dar nu cred ca o sa ma ajute asta. A mai pățit cineva așa? Cum pot remedia asta?

3 răspunsuri:
| NotAndrew69 a răspuns:

Incearca sa dai o resetare la telefon(nu din fabrica, ci un restart)

| DodeFTW explică (pentru NotAndrew69):

Am făcut asta de foarte multe ori...

| NotAndrew69 a răspuns (pentru DodeFTW):

Atunci dai resetare din fabrica